Тандем лет

Ааааааааааааааа аааааааааааа ааааааааааааааааа аааааааааааа ааааааааааа............
Како поинаку да го опишам чувството, мора да видите за да поверувате.
Локација Галичица, Охрид. Главни улоги: Пилот 1-ва класа Барак; копилот јас. Кој сака да проба, трк во Big Blue во Охрид. Искуството е слично на првиот секс: не знаете што да очекувате, а во исто време сте возбудени и уплашени.Technorati Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Tags created with Ukion Tag Generator


Ви се свиѓат постов? Ак ви се свиѓат оставете коментари или пријавете се за редовни читачи на Охридскион и ние ќе ви ги праќаме најновите постови дирекно во вашиот Фид Ридер или на емаил. Ајт.

Comments :

9 коментари to “Тандем лет”
Анонимен рече...
on 

poubo od vozenje tocak e sigurno :).
pozdrav,

Анонимен рече...
on 

Dobro video. Kolku pari e ovaa ludorija?

GoodBytes рече...
on 

То!

MaG рече...
on 

E pa ohrid, ovaa ludorija e 3000 den ako si sam(a), a za dvajca po 2500, zs ednas se ojt od Ohrid do Galicica pa se delat trosocite. I to!

Анонимен рече...
on 

Вака можи и да се печали со шверцање луѓе за Грчка. Можи да си напрајте убав бизнис од ова. Да ви дадиме уште писта за полетување на Пелистер :).

Црното

ПС Браво за пилотот.

Анонимен рече...
on 

Potrebna e rezervacija ili?! Kade moze da se obratam. Kade e "Big Blue во Охрид"

Pozdrav, Bore

Анонимен рече...
on 

kamermanov ponapred vi letat? :)

MaG рече...
on 

Za Bore:
Big Blue e picerija blisku do plostadot, vo eden sokak pokraj cafe Vladi koe e tocno na plostad. Pobaraj go Barak, gazdata. Tolku. Ovde vidi pojke:
http://www.youtube.com/user/skyordieohrid

A idejata za biznis e jaka. Fala. :-)

Анонимен рече...
on 

letajte letajte, ama koj visoko leta nisko pagja, taka da znajte.

Објави коментар

 

Последно од Охридскион

Последни коментари